Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

  • Ten warsztat już się odbył.

Uzdrawiające Ćwiczenia MERIDIAN STRETCH z Izabelą Stasikowską

8 czerwca 2019, godz. 12:00 - 17:00

Wydarzenie Nawigacja

Meridian Stretch to bardzo prosta i uniwersalna metoda ćwiczeń. Może ją stosować każdy, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Celem tych ćwiczeń jest poruszenie przepływu energii w meridianach, co wpływa na regulowanie pracy całego organizmu.
Meridian stretch to 6 ćwiczeń, podczas których zajmujemy się rozciągnięciem 12 meridianów w naszym ciele. Ćwiczenia zostały wymyślone, aby wspierać zdrowie dzięki łatwym i dostępnym ruchom.
Opierają się na teorii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, która odwołuje się do energii QI, Yin Yang, 5 elementów oraz meridianów. Znajomość powyższych zagadnień oraz minimalne zainteresowanie i wyczulenie na prace energetyczną pozwolą skutecznie czerpać z dobrodziejstwa tych ćwiczeń. Wykonywane regularnie pozwalają poprawić funkcje życiowe oraz zapobiegają chorobom, zmęczeniu, spowalniają procesy starzenia, wyciszają umysł, poprawiają koncentrację i odporność na stres.

Warsztat zawiera
– 1,5 godzina wykład
wprowadzający, ogólny wykład na temat Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, energii QI, Yin Yang, 5 elementów oraz meridianów.
– 1 godzina omówienia techniki ćwiczeń (6 ćwiczeń dokładnie poznajemy kolejne ćwiczenie, jego technikę, istotę oraz ewentualne modyfikacje).
– 2x 40 min sesja praktyczna

Skrypty
Dodatkowo każdy uczestnik dostanie możliwość pobrania skryptu online w wersji pdf.

Dla kogo
Warsztat przeznaczony jest dla każdej osoby, która chciałaby rozpocząć codzienną praktykę prostych, uzdrawiających ćwiczeń. Nie ma znaczenia stopień zaawansowania i sprawność, gdyż istnieje wiele modyfikacji ćwiczeń i można je dopasować naprawdę do każdego.
Jest też świetnym narzędziem dla wszystkich osób prowadzących zajęcia ruchowe, fitness, pilates, joga, rehabilitacja, zajęcia wf w szkole… jako dodatek do zajęć.


CENA WARSZTATU 200 zł

Przepraszamy, nie ma już wolnych miejsc na ten warsztat lub zapisy zakończyły się.

Szczegóły

Data:
8 czerwca 2019
Czas:
12:00 - 17:00
Koszt:
200PLN
Kategoria:

Organizator

Bhakti Shala
Strona internetowa:
www.shala.pl

Miejsce

Bhakti Shala
ul. E. Orzeszkowej 14
80-208 Gdańsk - Aniołki, Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
www.shala.pl