Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

  • Ten warsztat już się odbył.

Rozciąganie i Relaksacja – program ON-LINE

19 maja 2020, godz. 20:00 - 24 maja 2020, godz. 20:00

Wydarzenie Nawigacja

ROZCIĄGANIE I RELAKSACJA

Spokojna praktyka, w której zanurzymy się w pozycjach rozciągających nasze ciała. Uważne, spokojne rozciągnięcie w połączeniu z medycznymi wizualizacjami, technikami koncentracji i oddechu pomogą Tobie uwolnić głęboko zakorzenione w ciele napięcia. Dość długie trwanie w wygodnych pozycjach uwalniających napięcia pomaga spotkać się z emocjami, dotrzeć do tego, co nazywamy w praktyce bhava. To indywidualne i głębokie odczuwanie jest esencją praktyki jogi asan.
Płynie z niej ponadczasowa mądrość, czyli umiejętność odczuwania zadowolenia z siebie. Santosha, czyli zadowolenie może współcześnie oznaczać również objęcie siebie i zaakceptowanie z całym dobrodziejstwem czasu, miejsca i kontekstu (własnej biografii). Lekcja głęboko zakorzeniona w nurcie body positive.
Praktykę te zakończy każdorazowo głęboko relaksująca Joga Nidra czyli joga snu. Technika relaksacyjno-medytacyjna dla odnalezienia relaksu i głębokich pokładów spokoju wewnątrz.

HARMONOGRAM:

19.05 WTOREK 20:00

21.05 CZWARTEK 20:00

Lekcje trwają ok 60 min i można je odtwarzać do niedzieli 24 maja włącznie, odbywają się w zamkniętej grupie na platformie Facebook.
KOSZT DWÓCH PRAKTYK: 40zł
PROMOCJA: biorąc udział w tym kursie i kursie „VINYASA – trzy lekcje dla poruszenia duszy” koszt dwóch programów wynosi 80zł.
Dołącz do nas już dziś zapisując się przez formularz poniżej lub mailowo: recepcja@shala.pl

Przepraszamy, nie ma już wolnych miejsc na ten warsztat lub zapisy zakończyły się.

Szczegóły

Data rozpoczęcia:
19 maja 2020, godz. 20:00
Data zakończenia:
24 maja 2020, godz. 20:00
Koszt:
40PLN

Miejsce

Twój Dom

Organizator

Bhakti Shala
Strona internetowa:
www.shala.pl