Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

  • Ten warsztat już się odbył.

Wiosenne Przebudzenie – NIDRA i joga dla kręgosłupa

17 marca 2018, godz. 15:00 - 18:00

Wydarzenie Nawigacja

W ramach warsztatu dwie praktyki jogi nidry pomagające w wiosennym przebudzeniu oraz praktyka dla kręgosłupa. Czas trwania: 3 godziny

Jogę Nidrę można rozumieć w kontekście mistyki spotkania z samym sobą – odkurzam zwierciadło serca i rozpoznaję prawdę o sobie. Dlaczego jest nidra jest tak rewolucyjna? Jako praktyka intensywnie regenerująca i relaksacyjna sprzyja nauce właściwych wzorców ruchowych, reedukacji oraz uspokaja niespokojny umysł.

Podczas wiosennego warsztatu podzielę się z Wami doświadczeniem ostatnich dziesięciu lat praktyk terapeutycznych pod okiem nauczycieli i trenerów różnych szkół (kundalini, hatha tantra, Satyananda, alignment based vinyasa i inne) z całego świata. Polecam integrujące różne systemy i tradycje, dzięki studiom komparatywnym opracowałem metodę wykorzystującą skuteczne metody terapeutyczne takie jak ruchy spiralne, elementy akupresury oraz głębokie stabilizacje. Poznamy metody przebudzania organizmu, a także odżywiania ciała i korzystania z zasobów energetycznych. Początek i koniec warsztatu to Yoga Nidra, która jest nazywana sercem jogi.

Praktyka dla kręgosłupa wzmocni mięśnie posturalne i ustabilizuje obręcze – barkową i biodrową. Nauczysz się rozluźniania, wypuszczania napięcia stawowego i mięśniowego.

Zakres:

  • pranayama

  • stabilizacja obręczy biodrowej i barkowej

  • ruchy spiralne

  • ’restorative twists’

  • rozluźnianie napięcia stawowego

Życie jest utkane z rożnych doświadczeń, lecz to co przeżyliśmy nigdy nie zostanie nam odebrane – doświadczenie jest siłą człowieka.

WARSZTAT OTWARTY – dla każdego, nie tylko związanego z jogą.

KOSZT: 70zł

Zapisy poniżej. Ilość miejsc ściśle ograniczona.

Przepraszamy, nie ma już wolnych miejsc na ten warsztat lub zapisy zakończyły się.

Szczegóły

Data:
17 marca 2018
Czas:
15:00 - 18:00
Koszt:
70PLN
Kategoria: