Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

  • Ten warsztat już się odbył.

Detoks i Regeneracja – Wiosenny Warsztat Jogi

5 maja 2018, godz. 17:00 - 20:00

Wydarzenie Nawigacja

Zapraszamy na wiosenną dawkę witalnych pozycji i technik oddechowych dla oczyszczenia naszego organizmu przed latem.

Proces oczyszczania jest procesem długotrwałym. Przepracowujemy jedzenie, myśli, emocje i wszystkie wydarzenia, które nas spotykają. Poświęć chwilę uwagi na dostrzeżenie, czy przypadkiem nie kumulujesz więcej niż przetwarzasz?  Odżywiasz się dobre, śpisz, ruszasz się, ale gdy nadnercza zawodzą czujemy się zmęczeni i ospali, trudno nam się wybudzać. Jest to efekt stresu i pędu życia.

Praktyka usprawni trawienie, wspomoże w walce z toksynami, nadmiarem wody w organizmie oraz zbędnymi kilogramami. Konsekwencją uważnego wsparcia nadnerczy  jest wyrównanie skoków emocjonalnych oraz poziomu cukru we krwi. Ciało poczuje się świeże, pełne witalności, a lekkość ciała wpłynie na klarowność umysłu.

Po praktyce i wykładzie czeka nas Joga Nidra – praktyka głęboko regenerująca cały organizm – ciało, umysł i emocje. Joga nidra to nic innego jak jogiczny sen – to praktyka całkowicie bezwysiłkowa regenerująca osobę praktykującą na poziomie układu nerwowego. Wykonujemy ją w leżeniu z wykorzystaniem przyborów w bezruchu.

Wyjątkowy skarb, jakim jest sen jogiczny, wpływa na przywrócenie homeostazy organizmowi – równowagę na poziomie biochemicznym. To skuteczne narzędzie do pracy z wyrównaniem rytmu dobowego, stresem, złością, depresją, insomnią.

Przepraszamy, nie ma już wolnych miejsc na ten warsztat lub zapisy zakończyły się.

Szczegóły

Data:
5 maja 2018
Czas:
17:00 - 20:00
Koszt:
70PLN
Kategorie:
,

Organizator

Bhakti Shala
Strona internetowa:
www.shala.pl

Miejsce

Bhakti Shala
ul. E. Orzeszkowej 14
80-208 Gdańsk - Aniołki, Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
www.shala.pl