Aerial Joga - praktyka jogi w hamaku

Spełnij marzenia o lataniu

Aerial Yoga to intensywnie rozwijająca się praktyka interdyscyplinarna łącząca w sobie elementy wielu technik, takich jak: joga, taniec, pilates, akrobatyka, masaż, stretching i wiele innych.

Joga na hamakach bądź joga w chustach to wciąż nowa forma jogi w naszym kraju. Każdy z nas kiedyś marzył o lataniu, a teraz to możliwe. To praktyka pokonująca prawa grawitacji – praktykujemy na chustach podwieszonych pod sufitem na stabilnym, alpinistycznym systemie. Aerial Yoga to niesamowite przeżycie zarówno dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z jogą, jak i dla stałych bywalców zajęć.

Ograniczona ilość hamaków na sali zapewnia komfortową, kameralną i bezpieczną atmosferę. Końcowa relaksacja w zamkniętej chuście pozwala nam poczuć się jak w łonie matki, idealnie relaksując zmęczone ciało – regeneruje i uzdrawia.

Dlaczego podjąć praktykę w zakresie Aerial Jogi w Bhakti Shala?

Praktyka prowadzona wyłącznie przez certyfikowanych nauczycieli, doskonalących się na szkoleniach i refresher’ach zapewnia bezpieczeństwo i komfort praktyki.

Korzyści
  • Poprawa Funkcjonalności Ruchu
  • Zbudowanie podstawowej siły
  • Stabilizacja obręczy biodrowej i barkowej
  • Odciążenie kręgosłupa i rozszerzenie przestrzeni międzykręgowych
  • Relaks i powrót do dzieciństwa
Przyjdź na zajęcia

Nasza historia z Aerial Jogą...

Nasza historia z jogą w hamakach sięga czasów, gdy istniała jeszcze kultowa Aerial Yoga Berlin – ona dała nam solidny Fundament, aby dalej rozwijać się w Aerial Yoga London. Po latach doświadczeń Bhakti Shala została zaproszona do prowadzenia międzynarodowych Kursów Nauczycielskich Aerial Jogi we Włoszech w Yoga Aventino, a później w Wielkiej Brytanii w Matspace. Asystujemy również na szkoleniach Aerial Yoga Flow w Niemczech.

Harmonogram praktyk Aerial Yoga

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEK
Kliknij na nazwę zajęć by uzyskać więcej informacji
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEK
Kliknij na nazwę zajęć by uzyskać więcej informacji