Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

  • Ten warsztat już się odbył.

Moc miłości i współczucia – potęga zmieniająca życie – Dorota Krzyżanowska

26 listopada 2021, godz. 18:00 - 21:00

Wydarzenie Nawigacja

Moc Miłości i współczucia – potęga zmieniająca życie
cz. I – dźwięk wszechświata

Główne założenia Zen to poznać siebie i pomóc wszystkim dotrzeć do siebie, i zarazem uchwycić swoje prawdziwe szczęście. Jest to droga mądrości, która jest miłością i współczuciem, oraz miłości i współczucia, które są miłością.

Ta miłość i współczucie nie są słabe ani bezradne. Są jak miłość matki, umiejętności mistrza sztuk walki i  wielkiego lekarza w jednym.

Podczas tego warsztatu zapoznacie się i doświadczycie  smaku praktyk, prowadzących do odkrycia swojej sprawczej mocy miłości i współczucia, która daje nam bezpośrednie podłączenie do Źródła Energii Wszechświata, poznacie praktyki zmieniające życie . 

Weźcie ze sobą otwarty umysł, wygodne ubranie i drugie ubranie na zmianę po warsztacie, jak do ćwiczeń fizycznych; przynieście ze sobą instrumenty perkusyjne – bębenki, grzechotki, dzwonki itp. W razie gdybyście nie mieli takich instrumentów w domu, zróbcie coś twórczego – weźcie pustą butelkę po napoju i drewnianą łyżkę, deskę do krojenia i drewniane narzędzie kuchenne itp.

Do Zobaczenia! Będzie się działo!

O prowadzącej:

Dorota Krzyżanowska urodzona w 1959, w Łodzi, mgr sztuki po Gdańskiej PWSSP (obecnie ASP. ). Uprawia malarstwo sztalugowe, tuszem, rysunek i grafikę oraz posługuje się multimediami. Współpracuje z wydawnictwami i architektami oraz deweloperami ( np. patrz osiedle Idea na Przymorzu) w misji wprowadzenia radosnych, humanistycznych elementów do przestrzeni społecznej

Od 1979 roku praktykuje Zen, w 1993 roku dostaje przekaz Dharmy (Inka) od Mistrza Zen Seung Sahn’a i uczy zen w Europie, USA i Korei Południowej. Jednocześnie praktykuje  pod kierunkiem własnego Mistrza i szeregu innych nauczycieli z Japonii, USA i Tybetu. Podczas swoich podróży po Świecie trwających ponad 20 lat spedza 7 lat w USA, 2 lata w Korei Południowej i odwiedza liczne kraje Europy. Poznaje nauczycieli duchowych Rdzennych Amerykanów z Północnej Ameryki i Południowej,
poznaje najstarszego litewskiego Druida i jego uczniów, odwiedza miejsca mocy.

Od 2006 roku D.K. praktykuje drogę duchową, w duchu zen, poza formalnymi organizacjami, jako niezależna osoba i nauczyciel.

 

Przepraszamy, nie ma już wolnych miejsc na ten warsztat lub zapisy zakończyły się.

Szczegóły

Data:
26 listopada 2021
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
150PLN

Organizator

Bhakti Shala
Strona internetowa:
www.shala.pl

Miejsce

Bhakti Shala
ul. E. Orzeszkowej 14
80-208 Gdańsk - Aniołki, Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
www.shala.pl