Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

  • Ten warsztat już się odbył.

Wprowadzenie do Aerial Yoga: Warsztat ABC – NOWY TERMIN

24 marca 2018, godz. 15:00 - 18:00

Wydarzenie Nawigacja

Wprowadzenie do Aerial Yoga to wspaniała okazja by rozpocząć przygodę z niesamowitą praktyką w hamaku. Niech Twoje pierwsze kroki będą uważne i bezpieczne – poznaj zasady praktyki i zaprzyjaźnij się z hamakiem.

ZAPISY POD OPISEM. Ilość miejsc ograniczona do 9! W celach organizacyjnych i indywidualizacji nauczania.

Aerial Yoga to intensywnie rozwijająca się praktyka interdyscyplinarna łącząca w sobie elementy wielu technik, takich jak: joga, taniec, pilates, akrobatyka, masaż, stretching i wiele innych.

 Joga na hamakach bądź joga w chustach to wciąż nowa forma jogi w naszym kraju. Każdy z nas kiedyś marzył o lataniu, a teraz to możliwe. To praktyka pokonująca prawa grawitacji – praktykujemy na chustach podwieszonych pod sufitem na stabilnym, alpinistycznym systemie. Aerial Yoga to niesamowite przeżycie zarówno dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z jogą, jak i dla stałych bywalców zajęć.

Ograniczona do sześciu ilość hamaków na sali zapewnia komfortową, kameralną i bezpieczną atmosferę. Końcowa relaksacja w zamkniętej chuście pozwala nam poczuć się jak w łonie matki, idealnie relaksując zmęczone ciało – regeneruje i uzdrawia.

Praktyka prowadzona wyłącznie przez certyfikowanych nauczycieli.

Przepraszamy, nie ma już wolnych miejsc na ten warsztat lub zapisy zakończyły się.

Szczegóły

Data:
24 marca 2018
Czas:
15:00 - 18:00
Koszt:
70PLN
Kategoria: