Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

  • Ten warsztat już się odbył.

Wheel Teacher Training Edycja 2021

23 października 2021, godz. 10:00 - 24 października 2021, godz. 17:00

Wydarzenie Nawigacja

WHEEL YOGA TEACHER TRAINING

EDYCJA 2021

Wheel Teacher Training ( wcześniej znany jako Metodyczny Kurs Instruktorski Yoga Wheel) to spotkanie z przyborem nietypowym jakim jest koło do jogi. Na dwudniowym kursie typu Foundation (nie potrzebujesz wcześniejszych doświadczeń z kołem), oprócz spotkania się z przyborem i aż czterech różnych lekcji, doświadczysz korzyści używania go jako narzędzia do rozciągania i budowania siły.
Poza praktycznymi aplikacjami na kursie poprowadzisz swoje pierwsze zajęcia z użyciem koła i dowiesz się jak ułożyć sekwencje oparte o pracę z tym przyborem. Poznasz też propozycje używania koła w innych formach treningu mentalnego typu body-mind.
Kurs odbywa się w Szkole Jogi i Tantry Bhakti Shala, w pełni przystosowanej szkole wyposażonej w koła. Jeżeli chcesz poszerzyć warsztat instruktorski i nauczycielski, odkryć zastosowania koła w swojej pracy – to kurs dla Ciebie.
Odkryjesz nowe możliwości prowadzenia zajęć grupowych w mądry i bezpieczny sposób. By praktykować zdrowo potrzeba wiedzy oraz doświadczenia, które zdobędziesz na tym kursie.

✓ Intensywny, dwudniowy kurs metodyczny typu Foundation
✓ Kurs prowadzony przez trenera międzynarodowych kursów nauczycielskich
✓ Zrozumiały, praktyczny i przejrzysty skrypt szkoleniowy zawierający przykłady zastosowania koła!
✓ Propedeutyka pracy z kołem, teoria, podstawy sekwencjonowania i praktyka.
✓ Certyfikat uczestnictwa

PLAN SZKOLENIA

Sobota (23. PAŹDZIERNIKA 10:00 – 16:00):

W ciągu pierwszego dnia odbędziesz i przeanalizujesz dwie lekcje a także czeka Cię spotkanie z propedeutyką pracy z kołem. Omówione zostaną techniczne aspekty pracy z przyborem nietypowym oraz przykładowe metody wykorzystania ich w różnego rodzaju zajęciach. Wspólnie zrekonstruujemy jednostkę lekcyjną oraz zgłębimy podstawowe pozycje. Dzięki lekcji Kliniki Asan z łatwością zapamiętasz podstawowe sekwencje oraz chwyty, a także kolejność  nauczanych asan nie będzie sprawiać trudności. 

Niedziela (24. PAŹDZIERNIKA 10:00 – 16:00):

Drugi dzień to kolejne lekcje, a także ich analiza. Nauczysz się planować jednostkę lekcyjną poprzez umiejętne łączenie jej elementów składowych oraz poznasz sprawdzone protokoły. Poprowadzisz fragment swojej lekcji i ponownie podczas Kliniki asan poznasz mniej znane elementy pracy z kołem a także odkryjesz kreatywne zastosowanie przyboru. Całość dnia podsumuje ceremonia zakończenia i wręczenia certyfikatów.

KOSZT:
Płatność do 12.10.2021 – 600zł
Płatność po 12.10.2021 – 750zł
ZOSTAŁO TYLKO 8 miejsc!

 

Przepraszamy, nie ma już wolnych miejsc na ten warsztat lub zapisy zakończyły się.

Szczegóły

Data rozpoczęcia:
23 października 2021, godz. 10:00
Data zakończenia:
24 października 2021, godz. 17:00
Koszt:
600PLN
Kategoria:

Organizator

Bhakti Shala
Strona internetowa:
www.shala.pl

Miejsce

Bhakti Shala
ul. E. Orzeszkowej 14
80-208 Gdańsk - Aniołki, Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
www.shala.pl