Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

  • Ten warsztat już się odbył.

Miejski Kurs Nauczycielski 200 godzin – certyfikacja Yoga Alliance

2 listopada 2018, godz. 08:00 - 15 czerwca 2019, godz. 17:00

Wydarzenie Nawigacja

Miejski Kurs Nauczycielski CQ

 

Kurs Nauczycielski:

Kiedy myślę o kursach, w których uczestniczyłem, a było ich już kilkanaście, pojawia się we mnie jedno odczucie – kurs nauczycielski to początek. Początek cudownej drogi poszerzenia uważności, zrozumienia tego co robimy i uwrażliwienia na odczucia. To poznanie technologii doskonale kompleksowej, wpływającej na każdą przestrzeń życia. – — Paweł Kwaśniewski

Różnorodny

Ten kurs miejski będzie wyjątkowy – ze względu na kompleksowość i różnorodność doświadczeń. Studentom towarzyszyć będą wyspecjalizowani trenerzy z całego kraju.

Sarbjot:

Źrodło jest jedno, studni wiele. Woda jest w każdej ożywcza, nie trzeba wiedzieć na co ani dlaczego. Pełne zrozumienie. Jest, by ugasić pragnienie. Niczym innym ugasić się nie da chociaż może ci to zajać wiele wcieleń by przypomnieć sobie studnię z której piłaś / piłeś ostatnio. W jodze jest ciągłość.

Nauczyciel jest energią nie osobą. Zdolność poddania się tej energii, może nas predysponować do uczenia jogi w mniejszym czy szerszym wymiarze tego słowa. Pozostajemy cały czas w procesie przemiany jako nauczyciel. Nie możesz pozostać suchy wchodząc do oceanu. Jeśli chcesz poczuć ocean, ocean cię będzie obmywał. Będziesz mokry.
Zajmujesz miejsce, które jest poddawane nieustannej obróbce, jako osoba jesteś w procesie. Jako nauczyciel jesteś najlepszym swoim wydaniem na dzisiaj. Taka jest cena ale też korzyść w tej roli.

Na dzisiaj kierunkiem nauczyciela jest pozostawać w pozytywnym doświadczeniu własnej natury. Jak możesz być inspiracją dla innych ? Bycie sobą nie oznacza doświadczania nieposkromionych pragnień własnego umysłu. Tego nie ma końca. W każdym z nas jest wpisana światłokopia planu, który możemy nazwać matrycą. Aby zrealizować ten plan mamy umysł, mamy energię i ciało. Mamy zasoby aby stać się najlepszą wersją siebie, kiedy tym zarządzamy mądrze. Energia nauczyciela to droga na skróty.

  • Sarbjot

 

 Miejski

Format Miejski obejmuje zjazdy weekendowe (piątek, sobota i niedziela) oraz czerwcowy egzamin wyjazdowy:

3 – 4 listopada

24-25 listopada

15-16 grudnia

12-13 stycznia

9-10 litego

9-10 marca

6-7 kwietnia

18-19 maja

12-15 czerwca

Booking:

Płatny jednorazowo lub w miesięcznych ratach.
Rezerwacja miejsca; zaliczka w wysokości 800 pln
Koszt kursu pokrywa wynajm sali, wynagrodzenia dla trenerów koszty organizacyjne, nic ponadto bo joga jest bezcenna.
✓ 220 godzin Programu Nauczycielskiego
✓ 200 RYS Yoga Alliance certyfikat po skompletowaniu programu, praktyki własnej oraz praktycznego egzaminu nauczycielskiego.

Więcej na www.quaternityoga.com/nauczycielski.html

Przepraszamy, nie ma już wolnych miejsc na ten warsztat lub zapisy zakończyły się.

Szczegóły

Data rozpoczęcia:
2 listopada 2018, godz. 08:00
Data zakończenia:
15 czerwca 2019, godz. 17:00
Kategoria: