Yin Yoga i Joga Nidra

Usłysz siebie i otwórz skrzydła

Praktyka Yin Jogi i Jogi Nidry dla głębokiego usłyszenia potrzeb ciała to metoda integrująca Wschodnie podejścia do zdrowia i równowagi. Przy pomocy oddechu i głębokiego rozciągnięcia uwolnisz drzemiący w ciele potencjał i przywrócisz poczucie wolności.

Yin Joga to narzędzie do uwolnienia głęboko ukrytych napięć w powięziach i ścięgnach – wraz z oddechem nauczysz się głębokiego rozluźniania  i uwalniania ograniczeń. Cała koncepcja pracy oparta jest o dwa najstarsze systemy pracy z ciałem i jego potencjałem – Jogę oraz Tradycyjną Medycynę Chińską. Te dwie koncepcje zapewniają bezpieczną pracę. Sesje te pomogą Ci odkryć ukryte pokłady spokoju w ciele i otwartości, cierpliwości. Ponadto, jak wskazują źródła, praktyka ta poprawia wewnętrzną równowagę, na poziomie ciała, emocji i umysłu, równoważąc przepływ chi/prany w kanałach energetycznych

Praktyka w zgodzie z własnymi możliwościami ułatwi Ci powrót do naturalnej gibkości. Dzięki całkiem innej perspektywie pracy z tkanką łączną odkryjesz praktykę jogi na nowo. Podczas praktyki używamy przyborów do jogi:

Praktyka na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od obecnej praktyki.

Korzyści
  • poprawa mobilności
  • redukcja stresu
  • spokój myśli i nauka cierpliwości
  • przywrócenie równowagi energetycznej
  • praca z powięzią
Przyjdź na zajęcia

Harmonogram praktyk Yin Jogi i Jogi Nidry

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEK
20.00 - 21.00Yin Yoga i Joga Nidra
Paweł
20:15 - 21:10
Kliknij na nazwę zajęć by uzyskać więcej informacji

Czwartek

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEK
20.00 - 21.00Yin Yoga i Joga Nidra
Paweł
20:15 - 21:10
Kliknij na nazwę zajęć by uzyskać więcej informacji

Czwartek