Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

YONI SHAKTI: Joga i Dziesięć Bogiń Mądrości

17 sierpnia 2019, godz. 10:00 - 17:00

Wydarzenie Nawigacja

Ten warsztat doświadczalny pomaga odkryć jak potężna moc dziesięciu wielkich bogiń mądrości może być doświadczana w jodze. Poznaj wielkie boginie mądrości i celebruj każdy etap życia kobiecego, od pierwszej miesiączki, z ponętną Sodasi, szestnastoletnią boginią, przez zwieńczoną mądrość Dhumavati, bogini babki. Naucz się jak Dasa Mahavidyas mogą wspierać doświadczenie żeńskich siddhis: wprowadzających doświadczeń przynoszących wgląd, mądrość i wzmocnienie.
Intencją warsztatu jest zapewnienie praktycznego doświadczenia oddechu (pranayama), rytmicznych i regeneracyjnych pozycji jogicznych (asana), gestów dłoni (mudra), medytacji pochodzących z serca (yoga nidra) oraz głębokich i radosnych pieśni serca (kirtan), które świętują każdą część byci akobietą. Program jest otwarty na potrzeby, intuicyjnie dostrojony i dostosowany by spotkać potrzeby jego uczestników.
Otwarty dla wszystkich kobiet i dla nauczycieli jogi/terapeutów jogą/ specjalistów zajmujących się zdrowiem/ położnych/ douli, które są zainteresowane uczestnictwem, zarówno dla siebie osobiście, jak i dla swoich uczniów i klientów.

Zarejestruj się

* Wyświetl Regulamin Bhakti Shala
Tribe Loading Animation Image

Szczegóły

Data:
17 sierpnia 2019
Czas:
10:00 - 17:00
Kategorie:
,

Organizator

Bhakti Shala
Strona internetowa:
www.shala.pl

Miejsce

Bhakti Shala
ul. E. Orzeszkowej 14
80-208 Gdańsk - Aniołki, Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
www.shala.pl