Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

Total Yoga Nidra i Bhakti Joga

16 sierpnia 2019, godz. 18:00 - 20:00

Wydarzenie Nawigacja

Pożyw się inspirującymi pieśniami Lalli, Kaszmirskiej mitycznej joginki, i zostań odżywiony przez słodkie dźwięki kirtan i mantry na cześć głęboko kobiecej, najwyższej mocy życia, Devi Ma, Parashakti. Zanurz się w pieśni Bhakti dla rozkoszy i inspiracji.
Skorzystaj z odżywiającej i regeneracyjnej przestrzeni nieformalnej Total Yoga Nidra, przygotowanej w relacji z duchem i potrzebami uczestników. Nie ma potrzeby by się ruszać: po prostu zanurzyć się w głębokim komforcie i otworzyć swoje uszy na dźwięki praktyk. Total Yoga Nidra wzmacnia Ciebie do przywrócenia witalności, poprawia kreatywność oraz wspiera zdrowie i dobrostan. Przebudź swoją uważność snu i śnienia dzięki tantrycznej praktyce poszerzonej uważności dla świadomego śnienia. Połącz się ze źródłem dobrostanu, szczęścia w każdej przestrzeni życia.
Przyjdź przygotowany na bycie oczarowanym i odżywionym na poziomie serca, ciała i ducha tymi głosami prosto z serca.
“Joga Nidra jest wielkim skarbem, potężnym medytacyjnym źródłem dla uzdrawiania, wglądu i wzmocnienia. To stan świadomości w którym jesteśmy zaproszeni do ponownego odkrycia kluczowej prawdy tego kim na prawdę jesteśmy. Joga Nidra dostarcza nam możliwości doświadczenia głębokiej wolności.” – Uma Dinsmore-Tuli

Zarejestruj się

* Wyświetl Regulamin Bhakti Shala
Tribe Loading Animation Image

Szczegóły

Data:
16 sierpnia 2019
Czas:
18:00 - 20:00
Kategoria:

Organizator

Bhakti Shala
Strona internetowa:
www.shala.pl

Miejsce

Bhakti Shala
ul. E. Orzeszkowej 14
80-208 Gdańsk - Aniołki, Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
www.shala.pl