Ładowanie Wydarzenia

« Nadchodzące Wydarzenia

Terapia Jogą dla Zdrowia Menstruacyjnego i Płodności

18 sierpnia 2019, godz. 10:00 - 17:00

Wydarzenie Nawigacja

Ten jednodniowy warsztat doświadczalny jest otwarty dla wszystkich kobiet I nauczycieli jogi/ terapeutów jogą/ specjalistów w zakresie zdrowia, którzy pragną stworzyć pozytywne zdrowie menstruacyjne oraz poprawić płodność, zarówno dla siebie osobiście, jak i dla swoich uczniów czy klientów. Ten dzień liczy się jako dalszy rozwój zawodowy (CPD) dla nauczycieli, którzy ukończyli wcześniejsze treningi z Umą, a także liczy się do punktów CPD dla ogólnych nauczycieli jogi i nauczycieli/terapeutów, którzy odbyli wcześniej treningi w prenatalnej i postnatalnej jodze, terapii jogą oraz w jodze dla zdrowia kobiet. Pracownicy służy zdrowia zainteresowani jogą i zdrowiem kobiecym również są mile widziani, o ile wykazują żywe zainteresowanie w temacie i praktyce jogi.
Intencją tego dnia jest zapewnienie praktycznego doświadczenia rytmicznych i regeneracyjnych pozycji jogicznych (asana), gestów dłoni (mudra), oddechu (pranayama), zamków energetycznych (bandha) i medytacji pochodzącej z serca (yoga nidra), które promują zdrowie menstruacyjne oraz optymalizują płodność. Poznasz terapeutyczne sekwencje zintegrowanych pozycji jogicznych oraz zostaną omówione studia przypadku. Omówione zostaną i podsumowane powszechne menstruacyjne i płodne wyzwania i możliwości w relacji z właściwymi im odpowiedziami terapeutycznymi jogą. Pod koniec dnia uczestnicy będą posiadali szczegółowe rozumienie kluczowego praktycznego i teoretycznego terapeutycznego wachlarzu jogicznych odpowiedzi, które są pomocne we wspieraniu zdrowej menstruacji i optymalnej płodności.
Będzie wiele możliwości do zadawania pytań i dyskutowania na konkretne trudności w odniesieniu do Jogi I zdrowia menstruacyjnego. Jeżeli posiadasz konkretne osobiste lub zawodowe zainteresowanie w odniesieniu do płodności lub menstruacji, czuj się zaproszona by podzielić się swoimi pytaniami i doświadczeniami z grupą. Ten program jest otwarty na responsywne i intuiycjne dostrojenie oraz dostosowanie, by spełnić konkretne potrzeby osób uczestniczących,

Zarejestruj się

* Wyświetl Regulamin Bhakti Shala
Tribe Loading Animation Image

Szczegóły

Data:
18 sierpnia 2019
Czas:
10:00 - 17:00

Organizator

Bhakti Shala
Strona internetowa:
www.shala.pl

Miejsce

Bhakti Shala
ul. E. Orzeszkowej 14
80-208 Gdańsk - Aniołki, Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
www.shala.pl