Zaufali Nam

Opinie i Rekomendacje

Tatiana Urquizo

Tatiana Urquizo
międzynarodowa nauczycielka tantry i jogi/ Los Angeles


Miałam przyjemność uczestniczyć w Pawła doskonałym kursie nauczycielskim w Rzymie. Podziwiam jego zwinność, umiejętności i pełną współczucia zdolność uczenia. Jego ciało rozumie i wyraża ruch, podczas gdy jego wypowiedzi pomagają innym doświadczyć piękna ciała z głębszą świadomością.

Nadine Woo

Nadine Woo
kierownik Studio/ Yoga Aventino

Poznałam Pawła kilka lat temu na zaawansowanym kursie nauczycielskim w Niemczech. Jest niesamowicie uzdolnionym nauczycielem - nie daj się zwieźć pozorom wieku. Nie tylko posiada on rozległą i dogłębną wiedzę jogową na temat terapii, filozofii czy pracy subtelnej, lecz także jest jednym z najdoskonalszych nauczycieli Aerial Yoga w Europie. Te fakty spowodowały, że prowadził w moim studio dwa Kursy Nauczycielskie pozostawiając wykształconych nauczycieli, którzy pragną coraz więcej jego wiedzy. Nie mogę się doczekać kiedy wróci do Yoga Aventino w Rzymie.

Spring Groove

Spring Groove
Delivering Musical Medicine

Poznałam Pawła w Berlinie na Kirtan Flight School, który współprowadziłam. To co utkwiło mi w pamięci to jego dziki entuzjazm, które są piękne i zaraźliwe!

Ewa Napolska

Ewa Napolska
Nauczycielka Jogi


Pierwszy tak profesjonalny nauczyciel, który pokazał mi prawdziwe piękno jogi w wymiarze duchowym i fizycznym. Jest wielką inspiracją dla uczestników praktyk. Dzięki Pawłowi pokochałam jogę bez reszty – jego joga stała się moją jogą. Z pełną odpowiedzialnością mówię, że to Mój Nauczyciel, dzięki któremu pokonałam własne lęki, rozwinęłam skrzydła i spełniam swoje pasje.

Beata Gnacińska

Beata Gnacińska


Pierwsze przypadkowe spotkanie na macie z Pawłem i wiedziałam, że joga zagości w moim życiu na dłużej. Do domu wróciłam pełna energii, uśmiechu na twarzy i głodna następnych zajęć. W moim przypadku stał się wspaniałym nauczycielem a jednocześnie lekarzem duszy. Urodził się po to aby uczyć i jest w tym najlepszy. Mogłabym wiele jeszcze napisać o jego zaletach i wpływie na moją osobę... ale to tylko słowa. Spotkaj się z nim na macie i poznaj osobiście. Ja mam to szczęście. Z ufnością i miłością polecam.

Monika Nachaj

Monika Nachaj
Monacha Joga


Pierwsze co poczułam po warsztacie to wszechogarniający spokój i poczucie spełnienia. Fantastycznie poprowadzony warsztat pod względem merytorycznym. Jestem pod wrażeniem umiejętności opisania i wyjaśnienia ustawienia w poszczególnych asanach. Rzadko kiedy jestem aż tak zadowolona z warsztatu!

Ewa Barańska

Ewa Barańska
Lubińskie Centrum Jogi


Już po pierwszym warsztacie zdobył serca uczestników zajęć swoją bezpośredniością, uwagą i pełnym miłości oddaniem uczniom. Jako nauczycielu i mentorze mam o nim jak najlepsze zdanie. Jego osobiste, otwarte podejście do jogi, przemyślane w zakresie merytorycznym, anatomicznym i biomechanicznym postępowanie metodyczne wprowadza świeżość w skostniały system polskiej jogi.

Eloisa Fernández Iskandar

Eloisa Fernández Iskandar
autoryzowana nauczycielka Ashtanha Yoga


Wierzę, że nauczyciel ma obowiązek otwierać przed uczniami ścieżkę, która prowadzi ponad praktykę asan - on robi to na każdych zajęciach. Masz możliwość dotknięcia tego, czym joga na prawdę jest. W swoim nauczaniu ujmuje również wiedzę na temat ludzkiego ciała i potrafi ją przekazać. Jego zachwycający głos i piękny śpiew domyka każdą wartościową praktykę.  

Teresa Skowiera

Teresa Skowiera
Nauczyciel Jogi i Medytacji z Mantrą


Odpowiedni nauczyciel na odpowiednim miejscu, pełen ciepła, wewnętrznego zaangażowania. Ma balsamiczny głos, a ja jestem zachwycona sposobem przekazywania wiedzy.

Angelika Gorgoń

Angelika Gorgoń
Powerhouse Pilates Studio


To on sprawił, ze przestałam traktować jogę jako trening fizyczny, a doceniłam i otworzyłam się na jej mentalny aspekt, który koi i równoważy. Na jego zajęciach czuję się zaopiekowana i bezpieczna dlatego, że jako nauczyciel przywiązuje ogromną uwagę do prawidłowego pod względem anatomicznym i biomechanicznym wykonywania asan. Paweł to niezwykle zdolny nauczyciel, który jest mądrym uczniem, ma ogromne serce otwarte dla wszystkich.