Sivani Mata Francis

Sivani Mata Francis

Nauczyciel Gościnny

Nauczycielka Jogi Kobiecej, Total Yoga Nidra, tańca intuicyjnego Shakti Dance, artystka Kirtan i uczennica Bhakti Yoga

Sivani Mata jest uczennicą Bhakti Yoga (jogi miłości i oddania) i rozpoczęła swoją podróż z tą praktyką od uczestnictwa w różnych wieczorach Kirtan (jogicznego śpiewania) w Londynie i podczas podróży.
Szczególnie z rodzinnym zespołem GOMA, który inspiruje ją do życia w ufności w duchu bhakti na wszystkich płaszczyznach życia. Rozpoczęła prowadzić Kirtan po spędzeniu Nowego Roku w 2009 roku z Jai Uttal na jego obozie Kirtan, po którym uczestniczyła w kursie nauczycielskim w Meksyku w Yandara Yoga Institute, gdzie lokalny zespół Kirtan, Jaya, uczynił śpiew istotną częścią kursu.
Od tamtej pory Sivani organizuje kręgi Kirtan i spotkania w Wielkiej Brytanii, wydała trzy albumy Kirtan wyprodukowane przez muzycznego magika bhakti Tabla Tom, albumy to kolejno: I AM (2012), Shakti Live (2015) and Surrender (2016). W swoim ostatnim albumie, Jasmine Garden (2017) połączyła Kirtan z mistyczną poezją. Zakochując się w ścieżce Bhakti Yoga, Sivani organizowała pierwszy w Wielkiej Brytanii Bhakti Music Festival (w sierpniu 2011 roku), który miał na celu sprowadzenie praktyk muzyki dewocjonalnej różnych tradycji razem, w duchu uniwersalnej miłości i oddania. Od tamtej pory organizuje BE LOVE ~ 11 godzinne spotkania Bhakti Immersions w Londynie.
Inspirując się jej praktykami Bhakti, Sivani dzieli się Jogą Nidrą, Jogą Kobiecą, Restorative Yoga i Shakti Dance w duchu bhakti, osadzając te praktyki w sercu by odkryć prawdziwą naturę człowieka.
Sivani Mata czuje się niesamowicie wdzięczna i szczęśliwa, że odnalazła tę boską praktykę i ma możliwość dzielić się tą nią z innymi.
Fotografia: Photograph by Leticia Valverdes