Katarzyn Zawadzka

Katarzyna Zawadzka - nauczyciel jogi RYT 200 w Bhakti Shala - Szkole Jogi i Tantry

Katarzyna Zawadzka

Nauczyciel Jogi

Nauczyciel Jogi RYT 200, Instruktor Aerial Yoga i Yoga Wheel

 

Przedstawienie nauczyciela

Zdrowie w Twoich rękach

Nauczyciel Jogi

Instruktor Aerial Yoga oraz Yoga Wheel

Nauczanie jogi jest połączeniem moich dwóch ogromnych pasji – ruchu i ludzi.

Od dziecka miałam kontakt ze sportem trenując m.in. judo. W późniejszych latach pasją stał się taniec (towarzyski, współczesny, jazz, …), następnie trening siłowy oraz zajęcia ruchowe typu trening personalny. Po latach poszukiwań i zgłębianiu różnych technik, dotarłam do jogi. Na jej rzecz zrezygnowałam nawet z ukochanej wcześniej siłowni.

Odkryłam, że ogromna mądrość jogi tkwi między innymi w różnorodności. Potrafi wzmacniać i uelastyczniać, równocześnie wyciszając i pozwalając się zatrzymać. Uczy akceptacji.

Chcąc dzielić się tymi odkryciami z innymi, ukończyłam Quaternity Yoga Teacher Training otrzymując tytuł nauczyciela jogi RYT 200 (Registered Yoga Teacher 200hr) a następnie kursy instruktorskie Yoga Wheel oraz Aerial Yoga w Bhakti Shala.

Zależy mi na tym, żeby uczestnicy prowadzonych przeze mnie zajęć czuli się dobrze. W miejscu, w którym odbywają się zajęcia, na macie i sami ze sobą. Staram się zachęcać uczniów do pracy i stawiania, nawet drobnych, kolejnych kroków naprzód zarówno podczas zajęć grupowych, jak i podczas sesji indywidualnych.

Indywidualne Konsultacje