Izabela Stasikowska

Izabela Stasikowska

nauczyciel gościnny

Holistyczny trener i nauczyciel z 30-letnim doświadczeniem, wybitna specjalistka pracy z ciałem.

Jestem trenerem ciała z podejściem holistycznym i z ogromnym szacunkiem do możliwości i ograniczeń moich podopiecznych. Ciało jest dla mnie świątynią, jest nam dane na to życie i dbanie o nie, dyscyplina treningu, diety i higieny to podstawa.

Jako trener i nauczyciel całe życie się uczę. Prowadzę różnego rodzaju treningi i zajęcia, sama ćwiczę i szkolę innych jak ćwiczyć. Zrobiłam wiele kursów, z różnych technik, a jeszcze więcej przeprowadziłam, uczyłam się zarówno na jednych jak i na drugich. Każdy uczeń, uczestnik szkolenia był jednocześnie moim nauczycielem. Spotykam też na swojej drodze niezwykłych profesorów, którzy otwierają kolejne i kolejne drzwi w tej wspaniałej i fascynującej nauce, jaką jest ludzkie ciało, organizm, energia i ruch. Jestem na swojej ścieżce od 30 lat.

Zajmuje mnie też energetyka ludzkiego ciała. Jestem terapeutą reiki, przeszłam szereg szkoleń metody dwupunktowej, gry na gongu i uzdrawianie dźwiękiem. Pracuję też z uzdrawiającym masażem powięzi, pomagam w pozbyciu się traumy z ciała.

Moim kluczem jest pozbycie się sztywności, ograniczeń i bólu, by na takim fundamencie wzmacniać ciało i kształtować prawidłowe wzorce, siłę i wytrzymałość mięśniową.

Połączenie naturalnego ruchu, zaangażowanie intencji oraz oczyszczenie głowy z błędnych przekonań łączy się dla mnie w całość i tak rozumiem holistyczne podejście do treningu.

Kocham swoją pracę i mam w swoim warsztacie sporo narzędzi, którymi z pasją i zaangażowaniem majstruję dopasowane na wymiar treningi. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego i masz otwartość, żeby poznać swoje ciało i jego nieograniczone możliwości to jestem do dyspozycji z całą moją wiedzą i mocą.