Iwona Wiertel

Iwona Wiertel

Nauczyciel - Asystent

W pracy zawodowej najważniejsza jest dla mnie profilaktyka chorób kobiecych i edukacja kobiet w ciąży. Zależy mi na tym, żeby były rzetelnie informowane o swoim stanie zdrowia , podchodzę do każdej pacjentki holistycznie i indywidualnie. Obecnie obserwuję, że kobiety trochę się pogubiły i potrzebują wsparcia – prostej troski. Staram się im to zapewnić poprzez zajęcia dla…

Przedstawienie nauczyciela

Prosta troska i matczyna miłość

Nauczyciel – Asystent.

Położna z 20-letnim doświadczeniem. Podczas treningu nauczycielskiego.

W pracy zawodowej najważniejsza jest dla mnie profilaktyka chorób kobiecych i edukacja kobiet w ciąży. Zależy mi na tym, żeby były rzetelnie informowane o swoim stanie zdrowia , podchodzę do każdej pacjentki holistycznie i indywidualnie. Obecnie obserwuję, że kobiety trochę się pogubiły i potrzebują wsparcia – prostej troski.

Staram się im to zapewnić poprzez zajęcia dla kobiet w ciąży w Bhakti Shala. Z pewnością wspólnie  rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jestem pewna, że przyszłe mamy będą fizycznie i mentalnie przygotowane do porodu i będą czuły się bezpiecznie.

 

Doświadczenie:

1990-1993 Zawodowe Studium Położnych w Gdańsku

1993-1994 – praca na bloku operacyjnym jako instrumentariuszka w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku,

1997 – 2006 – praca na Oddziale Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka w Szpitalu na Zaspie w Gdańsku

od 2006 – praca w gabinecie ginekologiczno-położniczym w Przychodni Lekarskiej „Nowy Chełm” w Gdańsku

W trakcie swojej pracy zawodowej stale podnoszę swoje kwalifikacje i doskonalę się wraz z postępem medycyny: W 2005 ukończyłam studia licencjackie z położnictwa na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

W 2007 ukończyłam dwuletnią specjalizację z zarządzania i organizacji w placówkach ochrony zdrowia (z egzaminem państwowym w Warszawie). Następnie ukończyłam kurs specjalistyczny w  zakresie profilaktyki raka szyjki macicy (samodzielnie pobieram wymazy cytologiczne). Posiadam kwalifikacje z kursu specjalistycznego położnej środowiskowo-rodzinnej (główny nacisk na edukację kobiet w ciąży), a także  kwalifikacje do samodzielnego leczenia ran po zabiegach ginekologicznych i porodach zabiegowych.

Od 2017 roku rozpoczęłam kurs nauczycielski jogi pod kierunkiem Pawła Kwaśniewskiego.