Yoni Shakti

Zajęcia Yoni Shakti w Bhakti Shala

Spotkania, zgodnie z nauczaniem dr Umy Dinsmore-Tuli, obejmują praktyki jogi i tantry dla uwolnienia potencjału kobiet. Praktyka odbywa się w kręgu mądrości, to czas spotkania i bycia ze sobą, i z innymi kobietami.

Czego spodziewać się na praktyce?

 

  • SATSANG – czyli spotkanie z prawdą w kręgu poprzez przywitanie jakości w sobie, mocy (yoni shakti) oraz rozmowę;
  • RUCH – uważne sekwencje pozycji jogicznych, organicznych i pierwotnych w celu pogłębienia cyklicznej uważności siebie (mikrokosmos) i wszechświata (makrokosmos);
  • ODDECH – ponowne połączenie z mocą oddechu (prana shakti) uśpioną wewnątrz nas, która pomoże znaleźć równowagę;
  • KIRTAN – praktyki mantr płynące prosto z serca;

 

Niejednokrotnie praktyce towarzyszą medytacje, praktyki jogi nidry, taniec i inicjatywy twórcze. Zajęcia są otwarte dla KAŻDEJ kobiety.

 

OPINIE UCZESTNICZEK:

Agnieszka:

Cudowny czas na macie, w którym w różnych aspektach można powrócić do energii kobiecości, odczuć ją, powiedzieć o niej, odczarować. W totalnym poszanowaniu kobiecej energii ale też akceptacji aspektu cykliczności w nas oraz w otaczającym nas świecie. Z odczuciem mocy oraz kobiecej eteryczności. Cudowna, absolutnie niepowtarzalna praktyka w kręgu. 

Wiesia:

Dzięki tej praktyce czuję, że jestem kobietą. Uruchamia moją intuicję, wewnętrzną energię i poczucie autonomii, a jednocześnie uświadamia wewnętrzne potrzeby i możliwości ich realizacji.